Naši dodavatelé

Suroviny nakupujeme od domácích dodavatelů a snažíme se podporovat malé podnikatele jako jsme my sami. V našem hravém repertoáru chutí a barev tak nechybí to nejlepší hovězí od Maso u Vlada nebo ten nejčerstvější semolinový chléb z řemeslné pekárny Carlini. 

Na skleničku si u nás můžete dát nějaké to moravské vínko od Obelisku či Oulehly, ťuknout si škopkem pivka od Moravie nebo se osvěžit limčou ze Sirupárny.  

PIVOVAR MORAVIA A LUCKY BASTARD

"povídání připravujeme"

V Brněnské restauraci Brněnské pivo! U nás si můžete vybrat ze 3 druhů čepovaného piva. Kluzák od Morávky a Blonďák od Bastarda patří mezi naše stálice.

SIRUPÁRNA

"Jsme malá rodinná firma, vyrábíme sirupy poctivě a s láskou."

Z Olomouckých sirupů u nás v restauraci děláme osvěžující domácí limonády a horké šťávy. V oblibě máme zejména rakytník s pomerančem. To je fakt pecka!

PASTA MANIA

"Jsme malá rodinná firma z Hrušek u Břeclavi, zabývající se výrobou čerstvých těstovin podle tradičních italských receptur. Těstoviny vyrábíme z výběrové italské semolinové mouky a čerstvých vajec z volných chovů."

A my z těch těstovin potom děláme pastu na milion způsobů. Nedáme dopustit na jejich špagety. Dát si je u nás můžete každý den.

CARLINI

"Místo, kde si nakoupíte čerstvé pečivo, focacciu, ručně dělané grissini a mnoho dalšího. Můžete si posedět se šálkem italské kávy, dát si k tomu naši pistáciovou loupakouli a poté si dokončit váš nákup."

Kvalitní řemeslná pekárna, kterou máme co by kamenem dohodil. Vřele doporučujeme náš čerstvý tataráček s opečeným italským pečivem. Prostě vynikající!

MASO A UZENINY U VLADA

"Sídlíme už 30 let na Mendlově náměstí v Brně. Naše hovězí a vepřové maso odebíráme z Vysočiny, z Bořitova a z Písku. "

Náš šikovný řezník, díky kterému můžeme každý den chystat pořádné burgery, steaky a trhačky. Bez kvalitního hovězího by to u nás nešlo!